تبلیغات

اخذ اقامت و پاسپورت دومینیکا2

۰
اخذ اقامت و پاسپورت دومینیکا
 پاسپورت دومینیکا (پاسپورت دوم) و اخذ اقامت دومینیکا به شما امکان سفر بدون ویزا به ۱۳۰ کشور دنیا و باز کردن حساب بانکی در اتحادیه اروپا، شینگن و انگلستان را میدهد. پاسپورت قدرتمند دومینیکا در رتبه ۳۰ جهان قرار دارد و کل پروسه اخذ پاسپورت دوم از طریق دومینیکا ۶ ماهه است. پاسپورت دومینیکا و اخذ اقامت دومینیکا (پاسپورت دوم) سریعترین و آسانترین روش مهاجرت است. اگر به دنبال مهاجرت و کسب یک پاسپورت معتبر در سریعترین زمان ممکن می باشید دومینیکا در حال حاضر سریعترین و آسانترین روش مهاجرت کسب اقامت و پاسپورت دوم را بدون شرط حضور در این کشور را دارد.
 

 
اخذ اقامت و پاسپورت دومینیکا
کسب پاسپورت دومینیکا (پاسپورت دوم) و اقامت دومینیکا دارای مزایای بسیاری مانند مدت پروسه زمانی بسیار کوتاه ۶ ماهه تا زمان اخذ پاسپورت دومینیکا و نداشتن شرایط پیچیده مانند دانستن زبان و سوابق مدیریتی می باشد. خارج از مزیتهای کشور دومینیکا که معمولا افراد را ترقیب به اقدام برای اخذ تابعیت این کشور می‌نماید، مهم‌ترین موضوع برای ایرانیان این است که دومینیکا از معدود کشورهایی هست که برای اعطا تابعیت و پاسپورت دوم (طی پروسه کوتاه مدت) برای ایرانیان تشکیل پرونده می‌دهد.
 
شما با داشتن پاسپورت دومینیکا (پاسپورت دوم) به عنوان یک شهروند جدید، مجبور به زندگی در دومینیکا نیستید ولی مانند هر شهروند دیگری این حق را دارید که در آنجا زندگی کنید. همچنین این کشور در سال 2020 برنامه ای جدید برای علاقمندان به پاسپورت خود معرفی کرده است. در این برنامه درخواست کنندگان میتوانند با سرمایه گذاری در خرید سویت یا ویلاهایی یک تا سه خوابه در یکی از بهترین مکان های کشور, پاسپورت دومینیکا را دریافت کنند.
+ نوشته شده توسط Zoomit در ، بدون بازدید ، بدون دیدگاه

پاسپورت و شهروندی دومینیکا

۰

پاسپورت و شهروندی دومینیکا

اخذ پاسپورت دومینیکا و شهروندی این کشور به ۲ روش امکان پذیر است:

 1-کمک مالی بلاعوض به دولت (Donation)

2- سرمایه گذاری در املاک و مستغلات یا پروژه های تایید شده

دومینیکا به عنوان یکی از مقرون به صرفه ترین و راحت ترین برنامه های اخذ پاسپورت دوم شناخته شده است. تا سال ۱۹۹۳ دستیابی به پاسپورت دومینیکا بدون حضور و اقامت در این کشور امکان پذیر نبود. با تغییرات در برنامه شهروندی، دیگر نیازی به حضور و زندگی در دومینیکا جهت اخد پاسپورت نیست.

با پاسپورت دومینیکا میتوانید به بیش از ۱۴۳ کشور از جمله انگلستان و منطقه شنگن بدون ویزا سفر کنید. ,

مزایای پاسپورت دومینیکا

 • امکان سفر بدون ویزا به ۱۴۳ کشور دنیا

 • امکان اقامت در انگلستان با هر بار ورود به مدت ۶ ماه

 • امکان اقامت در کشور های اتحادیه اروپا و حوزه شنگن با هر بار ورود به مدت ۳ ماه

 • امکان دریافت ویزای استرالیا بصورت آنلاین

 • سهولت در دریافت ویزای کانادا و آمریکا

 • معافیت از مالیات به مدت ۲۵ سال

 • امکان اخذ شهروندی برای پدر و مادر متقاضی

 • امکان اخذ شهروندی برای فرزندان مجرد زیر ۳۰ سال متقاضی

 • امکان اخذ شهروندی برای خواهر و برادر مجرد زیر ۲۵ سال متقاضی

 • تابعیت و شهروندی مادام العمر قابل انتقال به نسل های آینده

 • اخذ تابعیت بدون شرط حضور روزشمار در خاک دومینیکا

 • اخذ تابعیت بدون نیاز به مدرک زبان

 • اخذ تابعیت بدون نیاز به سفر به دومینیکا و انجام مصاحبه

 • یکی از سریعترین برنامه های اخذ تابعیت و پاسپورت دوم، به طوری که زمان پروسه ی انجام پرونده تنها ۴ ماه طول می کشد

+ نوشته شده توسط Zoomit در ، بدون بازدید ، بدون دیدگاه

دومینیکا کجاست

۰

دومینیکا کجاست ؟

احتمالا شما نیز در این بهبوهه‌ی مهاجرت نام کشورهای مختلفی برای اولین بار به گوشتان خورده است و ممکن است نام کشور دومینیکا را نیز در همین بین به خاطر بیاورید. اما موضوع مهم آن است که در ابتدا بدانیم دومینیکا کجای این کره‌ی خاکی قرار گرفته است. این کشور سرسبز از جمله جزایر کشوری است که در قاره‌ی امریکا مستقر هستند و موقعیت دقیق آن را می‌توان شرق خلیج مکزیک و آمریکای شمالی دانست که حدودا در شمال آمریکای جنوبی قرار می‌گیرد.

اگر بخواهیم آدرس سرراست و آشنایی برای معرفی جزیره‌ی دومینیکا به شما بدهیم فقط کافی است که اشاره‌ی کوتاهی به منطقه‌ی کارائیب داشته باشیم. این کشور جزیره‌ای به دلیل طبیعت دست نخورده‌اش به جزیره‌ی طبیعت کارائیب شهرت پیدا کرده است.

بخش عمده‌ی درآمد این کشور از راه کشاورزی، گردشگری و مالیات است. اخذ تابعیت دومینیکا را می‌توان یکی از آسان‌ترین مهاجرت‌ها (در مقایسه) دانست. با این حال پاسپورت دومینیکا از معتبرترین پاسپورت‌های دنیا است؛ و مهم‌ترین دلیلی که افراد برای دریافت پاسپورت دومینیکا اقدام می‌کنند همین اعتبار آن است.

یکی از چیزهایی که مهاجرت به دومینیکا را ساده می‌کند این است که برای اخذ پاسپورت دومینیکا لازم نیست به این کشور سفر کنید. در اغلب موارد هم متقاضیان پس از گرفتن تابعیت دومینیکا نیازی به سلب تابعیت اول خود ندارند.

دومینیکن یا دومینیکا مسئله این است

شباهت اسمی دو کشور دومینیکا و دومینیکن باعث شده که خیلی از ما این دو کشور مشترک المنافع را باهم اشتباه بگیریم. هر دو این کشورها از کشورهای جزیره‌ای در حوزه‌ی کارائیب هستند اما ماهیت متفاوتی با یکدیگر دارند، این اشتباه تا جایی پیش می‌رود که افراد در برنامه‌های اخذ شهروندی و سرمایه گذاری نیز توجیه نیستند که با کدام کشور طرف اند.

شما این اشتباه را نکنید و بدانید که این کشور دومینیکا است که برنامه‌های رسمی برای اخذ تابعیت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری دارد. در حالی که کشور دومینیکن از کشورهای بزرگ و با اقتصاد کلان در منطقه است اما متاسفانه پاسپورت آن قدرتی به اندازه‌ی پاسپورت قدرتمند دومینیکا ندارد.

در خصوص تفاوت این دو کشور و پاسپورت آن‌ها باید به این موضوع اشاره کرد که در مقابل دومینیکا، پاسپورت جمهوری دومینیکن تنها قدرت سفر به 65 کشور را بدون نیاز به تهیه‌ی ویزا دارد و این دسترسی شامل حوزه‌ی شینگن و انگلستان نیز نمی‌شود. در حالی که تعداد این کشورها درمورد دومینیکا به 140 کشور از جمله کشورهای حوزه‌ی شینگن و انگلستان میرسد.

+ نوشته شده توسط Zoomit در ، بدون بازدید ، بدون دیدگاه

پاسپورت دومینیکا1

۰

مهمترین مواردی که باید بدانید مزایایی است که پس از اخذ پاسپورت دومینیکا حاصل میشود. در اینجا لیست برخی از مزایای پاسپورت دومینیکا آورده شده است:

• آزادی سفر: بدون ویزا به بیش از ۱۴۰ کشور از جمله کشورهای حوزه شنگن و بریتانیا؛
• تابعیت دوگانه: تابعیت دوم فوری و غیرقابل فسخ، با حفظ تابعیت اول و بدون قرار گرفتن اطلاعات شخصی در اختیار کشورهای دیگر؛
• بدون مالیات: رژیم مالیاتی سخاوتمندانه، بدون مالیات بر دارایی، هدیه، ارث، درآمد خارجی یا سود سرمایه
• قابل انتقال به نسل بعد: تابعیت شامل فرزندان جدید متولد شده میشود؛
• بدون نیاز به حضور در کشور دومینیکا: الزام به زندگی کردن در خاک دومینیکا نیست؛
• پاسپورت ۱۰ ساله: پاسپورت صادره دارای اعتبار ۱۰ ساله میباشد؛
• تمدید پاسپورت: پس از ۱۰ سال براحتی در هر یک از سفارتهای دومینیکا و یا خود دومینیکا قابل تمدید است؛
• ویزای آسان ۱۰ ساله کانادا و آمریکا: برای دارندگان پاسپورت دومینیکا ویزای بلند مدت آمریکا، کانادا، استرالیا، نیوزیلند در دسترس است (بر اساس میزان اعتبار باقیمانده تا تاریخ انقضای پاسپورت) ؛
• اقامت بلند مدت و تحصیل در کشور انگلستان

اما اخذ پاسپورت دومینیکا یک دستاورد بزرگ محسوب میشود، چون طبق قانون اعطای شهروندی دومینیکا، دارا بودن اقامت پیش نیاز آن نمیباشد. جهت دریافت شهروندی و پاسپورت دومینیکا، نه تنها مشکلات و نگرانیهای بالا و همینطور با توجه به شرایط سیاسی و تحریمها و روند رو به افزایش قیمت ارز، ریسک تمدید وجود ندارد بلکه در مقایسه با اخذ اقامت کشورهای اروپایی (نه شهروندی) آسانتر، ارزانتر و همچنین سریعتر و در عرض حدود ۵ ماه حاصل میگردد.

+ نوشته شده توسط Zoomit در ، بدون بازدید ، بدون دیدگاه

تابعیت

۰

واژه تابعیت از موضوعات مهم حقوق بین الملل خصوصی میباشد و از واژه های پر کاربرد درحقوق بین الملل می باشد به طور معمول روزی چند بار در خبرهای مختلفی که به رویدادهای عرصه مناسبات بین کشورها مربوط می شود تکرار می گردد و مسلما هر شخصی حق داشتن یک تابعیت را داردو هیچکس را نمی‌توان خودسرانه از تابعیتش یا از حق تغییر تابعیتش محروم کرد. امروزه با توجه به پیچیدگی های موجود در روابط بین افراد با یک دیگر و با دولت های متبوعه خود که ناشی از روند رو به رشد فرآیند های اجتماعی و فرامنطقه ای می باشد بحث تابعیت چیست که یکی از سر فصل های سیاسی مربوط به روابط اشخاص با دولت ها بوده از اهمیت خاصی در صحنه روابط بین الملل برخورداراست تا آنجا که به عنوان یکی از فاکتورهای حسن روابط متقابل بین دولتها و ملت ها به حساب می آید از آنجائیکه بحث دراین رابطه بسیار وسیع و در حوزه های مختلف دارای کاربرد های متفاوت می باشد و در این مختصر بیان تمامی آنها نمی گنجد لذا مطالب مربوطه به صورت کاربردی و کلی به استحضار همه عزیزان طلبه می رسد.انواع تابعیت

برحسب اینکه تابعیت از ابتدای تولد به شخص تحمیل شود یا آنکه خود شخص تقاضای کسب تابعیت را نماید، تابعیت را به تابعیت اصلی و تابعیت اکتسابی تقسیم می کنیم.

انواع تابعیت اصلی

تابعیت اصلی یا تابعیت مبداء تابعیتی است که از ابتدای تولد شخص ، به حکم قانون به وی تحمیل می شود . این تحمیل تابعیت ، از دو طریق امکان پذیر است : یکی از طریق خون و دیگری از طریق خاک که از آن ها به سیستم خون و سیستم خاک یاد می کنند .

سیستم خون یا تابعیت نسبی ، سیستمی است که در آن تابعیت از طریق نسب به طفل تحمیل می شود . یعنی طفل به محض تولد ، تابعیت پدر و یا مادرش را تحصیل خواهد نمود . کشورهایی مانند سوئیس ، اتریش ، آلمان ، مجارستان و … سیستم خون را پذیرفته اند .

سیستم خاک یا تابعیت ارضی ، سیستمی است که به موجب آن ، تابعیت شخص را از روی محل تولد شخص معلوم می نمایند که به آن تابعیت ارضی نیز گفته می شود . در واقع هرگاه طفلی در قلمرو حاکمیتی این کشورها متولد شود ، تابعیت آن کشور را خواهد داشت . کشورهایی مانند کانادا ، آرژانتین ، ونزوئلا ، برزیل ، آمریکای لاتین و … سیستم خاک را پذیرفته اند .

توجه به این نکته ضروری است که تمامی کشورها ، هنگامی که یکی از سیستم های خاک یا خون را به عنوان سیستم اصلی در نظر دارند ، سیستم دیگر را نیز تحت شرایطی به عنوان سیستم فرعی در تابعیت کشور پذیرفته اند .

 

تفاوت تابعیت، اقامت و ویزا

 

تمامی افرادی که قصد مهاجرت به یک کشور را دارند، دارای سوالاتی مشابه هستند. شاید اولین سوالی که برای آن ها مطرح می شود این باشد که چگونه به اقامت و تابعیت کشور مقصد دست پیدا کنیم. اما تفاوت اقامت و تابعیت یک کشور چیست؟ چرا حقوق دانان بر این باورند که برای دستیابی به تابعیت نیاز به داشتن اقامت است؟ تحمیل تابعیت چیست؟ آیا دو یا چند تابعیتی بودن یا به اصطلاح داشتن تابعیت مضاعف برای یک فرد مناسب است؟ به طور کلی منظور از تابعیت مضاعف چیست؟ امکان سلب اقامت و تابعیت وجود دارد؟ چه کشورهایی تابعیت دوگانه یا چندگانه را می پذیرند؟

سوالاتی که متقاضیان مهاجرت در ذهن دارند، اما متاسفانه کارشناسان قابل اعتمادی را نمی یابند که در امور حقوق بین الملل خصوصی و در باب اقامت و تابعیت فعالیت داشته و بتوانند آن ها را راهنمایی نمایند.

موسسه حقوقی توسعه گران مهر با کادری از حقوق دانان و کارشناسان مجرب در امر مهاجرت و بهره مندی از توانایی حقوق دانان حقوق بین الملل خصوصی در فرایند اقامت و تابعیت توانسته است گامی هرچند کوچک در تحقق اثبات توانایی­ های حقوق دانان داخلی بردارد. موسسه حقوقی توسعه گران مهر در شهر شیراز آماده ارائه مشاوره های تخصصی در باب حقوق بین الملل خصوصی و نحوه اخذ اقامت و تابعیت کشورهای مختلف به تمامی هموطنان از هر کجای کشور می باشد.

 

تفاوت تابعیت، اقامت و ویزا

 

تمامی افرادی که قصد مهاجرت به یک کشور را دارند، دارای سوالاتی مشابه هستند. شاید اولین سوالی که برای آن ها مطرح می شود این باشد که چگونه به اقامت و تابعیت کشور مقصد دست پیدا کنیم. اما تفاوت اقامت و تابعیت یک کشور چیست؟ چرا حقوق دانان بر این باورند که برای دستیابی به تابعیت نیاز به داشتن اقامت است؟ تحمیل تابعیت چیست؟ آیا دو یا چند تابعیتی بودن یا به اصطلاح داشتن تابعیت مضاعف برای یک فرد مناسب است؟ به طور کلی منظور از تابعیت مضاعف چیست؟ امکان سلب اقامت و تابعیت وجود دارد؟ چه کشورهایی تابعیت دوگانه یا چندگانه را می پذیرند؟

سوالاتی که متقاضیان مهاجرت در ذهن دارند، اما متاسفانه کارشناسان قابل اعتمادی را نمی یابند که در امور حقوق بین الملل خصوصی و در باب اقامت و تابعیت فعالیت داشته و بتوانند آن ها را راهنمایی نمایند.

موسسه حقوقی توسعه گران مهر با کادری از حقوق دانان و کارشناسان مجرب در امر مهاجرت و بهره مندی از توانایی حقوق دانان حقوق بین الملل خصوصی در فرایند اقامت و تابعیت توانسته است گامی هرچند کوچک در تحقق اثبات توانایی­ های حقوق دانان داخلی بردارد. موسسه حقوقی توسعه گران مهر در شهر شیراز آماده ارائه مشاوره های تخصصی در باب حقوق بین الملل خصوصی و نحوه اخذ اقامت و تابعیت کشورهای مختلف به تمامی هموطنان از هر کجای کشور می باشد.

+ نوشته شده توسط Zoomit در ، یک بازدید ، بدون دیدگاه

تابعیت دوم

۰


تابعیت دوم

شرکت در برنامه های «شهروندی از طریق سرمایه گذاری» معمولا سریعترین و ساده ترین راه برای اخذ پاسپورت دوم است. فرآیند آن ها بسیار ساده است: یک کشور در عوض سرمایه گذاری یا خرید ملک به شما شهروندی و پاسپورت دوم اعطا می کند. این کشورها به طور معمول شرط حضور ندارند.

تابعیت مضاعف به حفظ آزادی کمک می کند، افق های سرمایه گذاری را گسترش می دهد و حتی زندگی را در شرایط بحرانی نجات می دهد.

 زمانی که دولت ها مقررات سخت تری را برای شهروندان خود در نظر می گیرند، تابعیت مضاعف به عنوان «بیمه شهروندی» در نظر گرفته می شود.

 
پاسپورت دوم آزادی شخصی و اقتصادی را به طرز شگفت انگیزی افزایش می دهد. تابعیت مضاعف (پاسپورت دوم) یک گام مهم در بین المللی کردن زندگی است، به طوری که هیچ دولتی مالک شما نخواهد بود.

پاسپورت دوم نه تنها می تواند آزادی شما را افزایش دهد، بلکه می تواند به شما کمک کند تا زندگی بهتری برای فرزندان از طریق شهروندی در بهترین کشورها ممکن سازید. با کسب پاسپورت دوم، می توانید آرامش ذهنی خود را که همیشه مکان دیگری برای زندگی وجود دارد حفظ کنید و در زمان هرج و مرج اقتصادی یا سیاسی به کشور دوم خود نقل مکان کنید.

 

کشور دومینیکا

دومینیکا یکی از زیباترین جزایر کره زمین است که به‌ عنوان «جزیره طبیعت کارائیب» شناخته می‌شود؛ بهشتی گرمسیری با کوه‌های آتشفشانی ناهموار، آبشارها، حوضچه‌های آب گرم و البته مجموعه‌ای از جانوران عجیب و غریب. عجیب نیست که این کشور سالانه نظر صدهاهزار بازدیدکننده را از سراسر جهان به خود جلب می‌کند.

دومینیکا کشوری در شرق دریای کارائیب است که از سال ۱۹۷۸(سال استقلال این کشور) عضو اتحادیه کشورهای مشترک المنافع(Commonwealth)  شده است و از آن زمان از نظر سیاسی و دیپلماتیک نزدیکترین روابط را با بریتانیا دارد. زبان رسمی این کشور انگلیسی و نظام سیاسی آن دموکراتیک و مردم سالار است. این کشور جزیره ای ۲۹ مایل (۴۷ کیلومتر) طول دارد همچنین حداکثر عرض آن ۱۶ مایل (۲۶ کیلومتر) می باشد. و پایتخت و مهمترین بندر این کشور شهر روسو می باشد.

 

از مزایای شهروندی دومینیکا می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • چارچوب قانونی و دارای پشتوانه، که می‌توانید از این که شامل شرایط کامل شهروندی می‌شوید اطمینان کسب نمایید. 
 • سفر بدون ویزا به بیش از 120 کشور.
 • بدون نیاز به سفر یا اقامت اجباری، می‌توانید زندگی منعطفی داشته باشید و با فرصت های سرمایه‌گذاری به کارآفرینی نیز فکر کنید.
 • دارای زبان رسمی انگلیسی.
 • رسیدگی سریع به پرونده‌ها در کوتاهترین زمان ممکن و رسیدن به پاسپورت دومینیکا به سهولت.

برای به دست آوردن شهروندی کشور دومینیکا، شما دارای دو روش جهت سرمایه‌گذاری و اخذ پاسپورت هستید:

صندوق اقتصادی

این گزینه یک مشارکت یک‌باره و غیر قابل برگشت به دولت است. از این نوع مشارکت به عنوان کمک بلاعوض به دولت نیز یاد می‌شود که در ازای این نقش کمکی، دولت به شما اجازه دریافت حق شهروندی و پاسپورت دومنیکا را می‌دهد.

در گذشته این مشارکت باعث شده است که دومینیکا بتواند از انجمنهای خود در پروژه های زیر بنایی کلیدی حمایت کند و کشور را در مسیر ثبات بیشتر قرار دهد.

+ نوشته شده توسط Zoomit در ، بدون بازدید ، بدون دیدگاه

تابعیت بدون حضور

۰

پاسپورت دومینیکا و اخذ اقامت دائم آن ، دارای مزایای بسیاری مانند مدت پروسه زمانی بسیار کوتاه ۴ تا ۶ ماهه تا اخذ پاسپورت دومینیکا، عدم نیاز به حضور فیزیکی در کشور دومینیکا، عدم نیاز به مدرک زبان و نداشتن شرایط پیچیده مانند سوابق مدیریتی می‌باشد.

لازم به ذکر است کشور هایی که در دنیا پروسه قانونی برای اعطای تابعیت از طریق سرمایه گذاری (طی پروسه کوتاه مدت) را دارند. تنها کشور دومینیکا و کشور سنت کیتس هستند، ولی از آنجایی که کشور سنت کیتس دیگر برای افراد مقیم ایران تشکیل پرونده برای اعطای تابعیت نمی‌دهد، لذا دومینیکا تنها گزینه برای ایرانیان به شمار می‌آید. 

«اخد تابعیت بدون حضور» امتیازی ویژه از سوی شرکت دومینیکا پارادایس

 

دریافت پاسپورت دومینیکا با سرعت بالا

پاسپورت دومینکا دارای مزایای چشمگیری است و همین امر سبب شده است که این پاسپورت مورد توجه افرادی قرار گیرد که به مزیت‌های پاسپورت دوم نیازمند هستند. مدت زمان دریافت این پاسپورت بسیار کوتاه و حداکثر ۴ ماه است. در واقع، دریافت پاسپورت دومینیکا با سرعت بالا سبب شده است که بسیاری از افراد برای دریافت این تابعیت اقدام کنند. مراحل دریافت این پاسپورت به شرح زیرند:

چرا به خرید پاسپورت نیاز داریم؟

ثروتمند بودن فقط به معنی خرید جت های شخصی، کشتی و هتل نیست. بلکه این روزها بسیاری از افراد ثروتمند، پول خود را صرف خرید پاسپورت دوم می کنند.

طبق تحقیقات شرکای جهانی CS در سال ۲۰۱۷، ۸۹% از مردم علاقه مند به داشتن پاسپورت دوم هستند، و بیش از ۳۴% از آن ها به دنبال سرمایه گذاری برای دریافت این پاسپورت ها هستند.

نکته جالب این است که حتی ۸۰% از کسانی که مایل به دریافت پاسپورت دوم هستند، حاضرند ۵% از درآمد سالیانه خود را صرف اخذ پاسپورت دوم کنند.

خوشبختانه، برخی از کشورها این امکان را فراهم می کنند، و از طریق برنامه های شهروندی از طریق سرمایه گذاری- که به طور معمول سرمایه گذاری از طریق پرداخت پول است- پاسپورت دوم به شخص تعلق می گیرد.+ نوشته شده توسط Zoomit در ، بدون بازدید ، بدون دیدگاه

سفر بدون ویزا

۰

سفر بدون ویزا

شاید باور این موضوع برای خیلی از افراد سخت باشد که بتوان بدون ویزا به کشورهای معتبر اروپا سفر کرد و نیازی به دریافت وقت سفارت، مصاحبه، آماده سازی مدارک و اخذ ویزای اروپا و شنگن نداشت.

اما خوشبختانه این امکان از طریق دریافت اقامت اروپا برای شهروندان ایرانی فراهم شده و افراد واجد شرایط می توانند با شرایطی بسیار عالی از این مزیت استثنایی برای خود و خانواده شان استفاده کنند. در حال حاضر دو کشور یونان و فرانسه طرح های اقامتی متنوعی را برای شهروندان خارجی ارائه می کنند که می توانید بنابر شرایط خود در یکی از آنها شرکت کرده و در کوتاه ترین زمان اقامت اروپا را بگیرید

در صورتی که موفق به دریافت کارت اقامت قابل تمدید اروپا و حوزه شنگن شوید، می توانید به راحتی و بدون نیاز به دریافت ویزای شینگن به سایر کشورهای اروپایی و این حوزه معتبر سفر کنید. با ما همراه باشید تا در ادامه شما را با روش های جدید دریافت اقامت اروپا و سفر بدون ویزا به کشورهای این حوزه آشنا کنیم.برنامه معافیت‌های مالیاتی دومینیکا برای شهروندان جدید

شهروندانی که از برنامه معافیت‌های مالیاتی دومینیکا بهره‌مند می‌شوند، مشمول هیچ مالیات از درآمدی که در خارج از دومینیکا بدست می‌آید، نیستند؛ مگر اینکه شخصی تصمیم به اقامت در دومینیکا بگیرد. علاوه بر این، شهروندان جدید از مالیات بر دارایی، ارث یا مالیات بر سود سرمایه معاف هستند. معافیت‌های مالیاتی دومینیکا یک برنامه مالیاتی دوستانه و منعطف است و از این رو برای افرادی که بدنیال دریافت پاسپورت دوم هستند، راه حلی مناسب محسوب می‌شود (از ساده‌سازی روش افتتاح حساب در بانک‌های اروپایی گرفته تا بالا بردن وضعیت شخص).

 

برنامه معافیت‌های مالیاتی دومینیکا و مزایای مالیاتی

برنامه معافیت‌های مالیاتی دومینیکا و تابعیت دوم تا حد زیادی به کشوری که از آن هستید بستگی دارد. برخی از کشورهای جهان، به ویژه در کارائیب، نرخ مالیات بسیار کمتری را نسبت به بسیاری از کشورهای پیشرفته ارائه می‌دهند. بنابراین، شهروندی دوم چنین کشوری می‌تواند فرصت‌هایی را برای بهره‌وری بیشتر مالیاتی فراهم کند. امور دو تابعیتی و مالیاتی همیشه ساده نیستند. بسیاری از کشورها شهروندان را ملزم به پرداخت مالیات بر درآمد خارج از کشورشان می‌کنند، به این معنی که شهروندان دوگانه ممکن است در دو کشور مالیات پرداخت کنند. برای اطمینان از وضعیت مالیاتی خود بهتر است از مشاوره تخصصی بهره‌مند شوید تا از مشکلات پیش رو جلوگیری کنید.

 

تابعیت دومینیکا مادام العمر است

امروزه با دسترسی ساده به اینترنت و سهولت در برقراری ارتباط در سراسر دنیا دیگر مرزها سدی در میان افراد به شمار نمی روند. این قرن را می توان قرن شکسته شدن مرزها و قدم به سوی جهانی شدن دانست. یکی از مواردی که به رفع موانع ناشی از مرزها کمک می کند «دریافت تابعیت دوم» است. در این روزها، بسیاری از افراد برای دریافت تابعیت دوم اقدام می کنند تا بتوانند از مزایای بیشماری که این تابعیت در اختیار آنها قرار می دهد بهره مند شوند. مشاوران در این زمینه همواره به افراد توصیه می‌کنند بهتر است قبل از اقدام برای دریافت تابعیت دوم شرایط کشور مورد نظر را به خوبی بررسی کنند. بسیاری از کشورها شرایط بسیار بهتری را برای اخذ تابعیت ارائه می دهند. در ادامه درباره تابعیت مادام العمر توضیح خواهیم داد.

تابعیت دومینیکا یکی از تابعیت‌هایی است که امروزه مورد توجه قرار گرفته است و یکی از دلایل آن شرایط منحصر به فردی است که دولت دومینیکا به فرد درخواست کننده اعطا می کند. یکی از سوالات پرتکرار در روند اخذ تابعیت دوم این است که آیا کشوری که تابعیت را اعطا می کند حق لغو این تابعیت را دارد؟ و اینکه آیا می توان این تابعیت را به افراد دیگر در خانواده انتقال داد؟ پاسخ به این سوال به کشور مورد نظری که برای دریافت تابعیت آن اقدام می کنید بستگی دارد. اما در مورد تابعیت دومینیکا پاسخ به این سوالات مثبت است!

+ نوشته شده توسط Zoomit در ، بدون بازدید ، بدون دیدگاه

اخذ شهروندی دومینیکا

۰

اخذ شهروندی دومینیکا

اخذ پاسپورت دومینیکا متقاضیان بسیاری دارد و افراد بسیاری به‌دنبال دریافت آن هستند. برای داشتن پاسپورت دومینیکا ابتدا باید شهروندی این کشور را دریافت کنید. توجه داشته باشید که برای دریافت شهروندی یک کشور روش‌ها و مسیرهای متعددی وجود دارد.

برای دریافت شهروندی کشور دومینیکا هم، راه‌های مختلفی وجود دارد که هر یک از آن‌ها محاسن و معایب خاص خود را دارند.

با توجه به این موضوع که سرمایه‌گذاری در این کشور یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای دریافت شهروندی کشور دومینیکا است، اما برای این کار باید نکات بسیار مهمی را در نظر بگیرید. تابعیت دوم

مزیت‌های سرمایه‌گذاری در کشور دومینیکا

اطلاع از این مزایا به شما کمک خواهد کرد که تصمیم درست‌تری را بگیرید که در نهایت با رضایت بیشتری همراه است.

اخذ پاسپورت دومینیکا

با سرمایه‌گذاری در دومینیکا می‌توانید شهروندی این کشور را دریافت کنید و این موضوع به‌تنهایی می‌تواند مزیت های بسیاری را به شما عرضه خواهد کرد که در ادامه شما را با آن‌ها بیشتر آشنا خواهیم کرد. 

افزایش سرمایه

دومینیکا اقتصادی پویا و رو به توسعه دارد. این موضوع و همچنین جو سیاسی پایدار این کشور به شما این اطمینان را می‌دهد که با سرمایه‌گذاری در آن،سرمایه خود را افزایش می‌دهید که بسیار حائز اهمیت است و هیچگونه نگرانی راجع به آینده سرمایه‌تان نخواهید داشت.

سفر به۱۴۳کشور بدون ویزا با پاسپورت دومینیکا

همان طور که می‌دانید اخذ ویزای کشورهای مختلف برای ایرانیان پروسه بسیار پیچیده و گاها سخت و حتی در مواردی غیرممکن است. ولی شما با داشتن پاسپورت دومینیکا بدون اتلاف وقت می‌توانید به تعداد زیادی از کشورها در قاره اروپا، آمریکا، آفریقا و آسیا، بدون نیاز به ویزا سفر کنید یا زندگی کنید. به‌خوبی می‌دانید، داشتن پاسپورتی که بدون نیاز به ویزا بتوانید به ۱۴۳  کشور دنیا سفر کنید چه مزیت مهمی به حساب می‌آید که نباید از آن غافل شد که سرمایه‌گذاری در کشور دومینیکا امکان دریافت پاسپورت دومینیکا را برای شما فراهم می‌کند.

اگر به‌دنبال تحرک جهانی برای خود و خانواده خود یا معافیت های مالیاتی، مکانی زیبا برای زندگی یا بازنشستگی هستید، پاسپورت دومینیکا مطمئنا یک دارایی خارق العاده است. 

با توجه به اینکه روشی مطمئن و مقرون به‌صرفه برای دریافت گذرنامه دوم است، پاسپورت دومینیکا به افرادی که به‌دنبال گرفتن پاسپورت به‌صورت سریع و مطمئن هستند بسیار توصیه می‌شود.

+ نوشته شده توسط Zoomit در ، بدون بازدید ، بدون دیدگاه

اخذ اقامت و پاسپورت دومینیکا

۰

اخذ اقامت و پاسپورت دومینیکا و امکان سفر بدون ویزا به بیش از ۱۴۰ کشور از جمله کشورهای حوزه شنگن و انگلستان تنها در چند ماه توسط نماینده رسمی دولت دومینیکا

برنامه محبوب اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا (Dominica Passport) در سال ۱۹۹۳ به صحنه آمد و در سال ۲۰۱۷, ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ در مجله فایننشال تایمز به عنوان بهترین برنامه اخذ تابعیت مضاعف از طریق سرمایه گذاری شناخته شد.

در این برنامه متقاضی اصلی، همسر او، فرزندان زیر ۳۰ سال، خواهر و برادر خونی یا قانونی (به سرپرستی گرفته شده) زیر ۲۵ سال متقاضی اصلی یا همسر متقاضی اصلی، والدین و پدربزرگ و مادربزرگ متقاضی اصلی یا همسر او شامل پرونده متقاضی اصلی می شوند.

هیچ گونه شرط حضور یا شرط زبان وجود ندارد و صرفا در عوض سرمایه گذاری و در مدت چند ماه تابعیت و پاسپورت اعطا می شود. مدت اعتبار پاسپورت دومینیکا ۱۰ سال است و بعد از آن هم قابل تمدید است.

 ادامه …
+ نوشته شده توسط Zoomit در ، ۲ بازدید ، بدون دیدگاه
نوشته‌های اخیر